3-krotna Mistrzyni Świata, globalny edukator, trener, sędzia Międzynarodowy. Twórca wielu technik stylizacji paznokci i kursów edukacyjnych. W 2005 roku Elena otworzyła pierwszą w Europie akademię paznokci o nazwie "Elena Maltseva Nail Design Academy" w Rosji. Od założenia akademii Elena wyszkoliła setki stylistów paznokci na całym świecie.

 


 

Jej przygoda ze stylizacja paznokci rozpoczęła się w 1997 roku. Szkoliła się w Bułgarii, Szwajcarii i Francji. Ma 20 letnie doświadczenie w branży nail design. Maya wygrała swoje pierwsze zawody w 2002 roku w Paryżu, a następnie dwukrotnie zdobyła pierwsze miejsce w Bułgarii w kategorii pink&white, a następnie drugie miejsce w Düsseldorfie w konkursie International Beauty. W międzyczasie startowała z sukcesami w mistrzostwach Norwegii. Dzięki swojemu doświadczeniu pomaga markom w opracowywaniu, testowaniu i wprowadzaniu na rynek nowych produktów. Przez lata przygotowała wielu stylistów do startów w mistrzostwach. Pracowała przy produkcjach filmowych takich jak Sex and the City, MTV i TV2. Pracowała dla artystów i gwiazd, takich jak Cecillia Braekhus, Bruce Springsteen. Jest właścicielką największego i najbardziej rozpoznawalnego salonu stylizacji paznokci w Bergen w Norwegii. Przez ostatnie 8 lat Maya była również organizatorką norweskich mistrzostw nail design, a w 2018 po raz pierwszy zorganizowała Nails Olympic Norway. Jest międzynarodowym edukatorem i doświadczonym jurorem.

 


 

Nazywamy ją królową Bling Nails! Od tygodnia mody w Nowym Jorku po tydzień mody w Mediolanie jej stylizacje są bardzo dobrze znane. Katia Raykova jest jedyną bułgarską stylistką paznokci, która dwukrotnie znalazła się w Top 10 najlepszych stylistów USA. Jej sukcesy to m.in. cztery nagrody z Long Beach USA 2016, z których jedna to pierwsze miejsce w kategorii All About The Bling, osiem nagród z Las Vegas USA 2017, z których większość to pierwsze miejsca. W 2018 r. w Las Vegas zdobywa pierwsze miejsce kategorii Nail Fantasy. Od 20 lat jest w branży paznokciowej. Jest założycielką Nail Academy Mania, organizatorem targów Arena Beauty, a teraz także Nails Olympic Bulgaria. Przez lata była jurorem i edukatorem wielu znaczących marek paznokciowych.

 


 

 

Joanna Rozwadowska dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży paznokciowej, posiada ogromne doswiadczenie jako uczestnik mistrzostw, juror i edukator w zakresie nail artu i pink&white. Laureatka licznych międzynarodowych zawodów nail art. Trzyktortnie zdobyła tytuł Mistrza Nail Master Cup Gdansk.. Jednym z jej ostatnich osiągnięć jest zdobycie trzeciego miejsca w dywizji weteranów w 2017 roku.Jeden z najbardziej doświadczonych jurorów w Europie, z ponad 20 letnim doświadczeniem w międzynarodowych konkursach. Współzałożyciel firmy Nail Technician Assocation Fantasmagorie. Międzynarodowy edukator w For-Nails oraz w EF Hand & Nail Harmony i EF EXCLUSIV.

 


 

Stylizacją paznokci zajmuje się od 2000 roku. W ciągu ostatnich 18 lat zdobyła duże doświadczenie współpracując z uznanymi stylistami i z największymi markami w branży nail design.

Jej pasja to ekstremalne paznokcie i fotografia.

Zwyciężczyni międzynarodowych konkursów w kategorii poster. Jej misją jest popularyzacja tej kategorii na konkursach paznokciowych. Specyficzna technika i styl sprawiają, że jest rozpoznana w branży nail design.

W 2015roku została instruktorem.

Od 2017 roku współpracuje z marką Jana Nails jako międzynarodowy trener. Obecnie uczy i prowadzi seminaria w całej Europie.

 


 

Właściciel sieci szkół „Nail International School” oraz wiodący instruktor w zakresie wszystkich technik stylizacji paznokci. Master najwyższej klasy według KSSK. Wielokrotny zwycięzca krajowych konkursów, mistrz Ukrainy oraz organizator mistrzostw World of Nails 2013-2016.

Sędzia mistrzostw międzynarodowych.

Twórca formy „Bridget".

Autor kursów „Geometria w modelowaniu paznokci” oraz „Technika podkładania form”.

Twórca unikatowego systemu oceniania paznokci konkursowych.

 


 

 

Eva Darabos od 13 lat pracuje jako stylistka paznokci i trener międzynarodowy. Latem przeprowadziła się do Norwegii, gdzie pracowała we własnej akademii paznokci.

Od 2007 roku startuje w mistrzostwach stylizacji paznokci w kategorii żel i akryl.

Eva Darabos jest 3-krotnym mistrzem Europy, 12-krotnym mistrzem Węgier. W 2011 roku zdobyła drugie miejsce na Mistrzostwach Świata w Dusseldorfie. Brała udział w mistrzostwach Nailympia London, trzy razy zdobyła tytuł The Winner of Winners w dywizji Master.

Wygrała w 3 kategoriach na Mistrzostwach Norwegii w 2016 roku i jest również Mistrzynią Norwegii.

 


 

Elena Popova jest wielokrotną mistrzynią międzynarodowych konkursów i mistrzostw świata w stylizacji paznokci.

Juror międzynarodowy i Certyfikowany trener międzynarodowy.

Twórczyni autorskich programów nauczania stylizacji paznokci.

Współpracuje z Nail Future Pro - szkołą, której absolwenci zdobyli ponad 600 medali na całym świecie!

W 2014 Elena Popova znalazła się w Księdze rekordów Guinnessa (USA) wykonując cały set akrylowych frenchowych paznokci w czasie 9 min 39 s.

Studenci Eleny Popovej wielokrotnie zdobywali nagrody na Mistrzostwach Rosji, Europy i świata.

 


 

 

 

 

Juror Specjalny

                                                       

Wspieramy

 

Copyright © 2016 Nails Olympic Show